Od lat pasjonujemy się technologiami informatycznymi i elektroniką.

Uzbrojeni w niezbędną wiedzę  i doświadczenie przeprowadzamy szereg różnego rodzaju napraw oraz prowadzimy sklep stacjonarny na placu bieńczyckim 19A.

W sklepie można znaleźć mnóstwo różnych artykułów wykorzystywanych w technologii komputerowej jak przewody, adaptery, przejściówki, chemia dla elektroniki, podzespoły bazowe czy też sam sprzęt.

W naszym serwisie naprawiamy sprzęt elektroniczny począwszy od komputerów, laptopów, telefonów komórkowych (w tym smartfonów) skończywszy na elektronice występującej w sprzęcie codziennego użytku.

Naprawiamy uszkodzenia elektroniczne jaki mechaniczne, które ujawniły się w trakcie eksploatacji najczęściej pogwarancyjnej lub których gwarancja nie obejmuje.

Jeżeli Państwa komputer lub telefon został uszkodzony w wyniku zalania, również służymy fachową pomocą oraz orientacyjną wyceną usługi.

Z uwagi na zapotrzebowanie klientów oferujemy usługę kompleksowej budowy zestawu PC.

Komputery stacjonarne składamy na markowych podzespołach dobranych indywidualnie na potrzeby klienta. Mamy sprawdzone konfiguracje bazowe, które stale modyfikujemy wraz z upływem czasu i zmieniających się tendencji na rynku.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby klientów. Realizujemy indywidualne zamówienia oraz służymy profesjonalnymi usługami i doradztwem w doborze sprzętu.